-56%

Windows 10 Enterprise

Oorspronkelijke prijs was: $49.90.Huidige prijs is: $21.90.

Windows 10 Enterprise biedt geavanceerde beveiliging, professioneel beheer en krachtige zakelijke functies voor bedrijven, organisaties en IT-professionals. Geschikt voor 1 apparaat met levenslang gebruik, zonder terugkerend abonnement.

Ondersteunde betaalmethoden:

Credit Card
Link
Ideal
Apple Pay
Twint
Revolut
Klarna.
Bancontact
Google Pay
CB

Gratis verzending en retour

Geld-terug-garantie

Online ondersteuning 24/7

Veilige betaling

Windows 10 Enterprise is ontwikkeld voor bedrijven en professionele gebruikers die extra beveiliging, centraal beheer en betrouwbare prestaties nodig hebben. Het product wordt direct digitaal via e-mail geleverd en biedt levenslang gebruik op 1 apparaat zonder terugkerend abonnement.

Overzicht van Windows 10 Enterprise

  • Platform: Windows
  • Editie: Enterprise
  • Licentietype: Retail
  • Apparaten: 1 apparaat
  • Licentieduur: Levenslang
  • Activeringsmethode: Online activering
  • Levering: Directe digitale levering via e-mail
  • Ondersteuning: E-mail en hulp op afstand
  • Taalondersteuning: Meertalig
  • Naleving: Originele softwarelicenties afkomstig uit distributiekanalen die voldoen aan de toepasselijke EU-wetgeving (EU-richtlijn 2009/24/EG) en industrienormen.

Belangrijkste kenmerken

  • Geavanceerde beveiliging: professionele beveiligingsfuncties helpen gevoelige bedrijfsgegevens beter te beschermen. Dit is belangrijk voor organisaties die met vertrouwelijke informatie werken.
  • BitLocker: versleutelt ondersteunde opslagstations. Daardoor zijn gegevens beter beschermd wanneer een apparaat verloren raakt of wordt gestolen.
  • Extern bureaublad: maakt externe toegang tot een compatibele computer mogelijk. Dit ondersteunt thuiswerken, technische ondersteuning en beheer op afstand.
  • Hyper-V: maakt virtuele machines mogelijk. Zo kunnen ontwikkelaars en beheerders meerdere testomgevingen op één computer gebruiken.
  • Windows Sandbox: biedt een tijdelijke en geïsoleerde omgeving voor het testen van toepassingen. Hierdoor blijft het hoofdsysteem beter beschermd.
  • Professioneel apparaatbeheer: ondersteunt uitgebreidere beheeropties voor gebruikers, apparaten en instellingen. Dit geeft organisaties meer controle over hun IT-omgeving.
  • Brede Windows 10-compatibiliteit: geschikt voor veel bestaande zakelijke toepassingen en systemen die specifiek voor Windows 10 zijn ingericht.

Belangrijkste functies uitgelegd

BitLocker

BitLocker versleutelt gegevens op ondersteunde opslagstations. Daardoor krijgen onbevoegden minder gemakkelijk toegang tot belangrijke bestanden.

Voor bedrijven is dit vooral waardevol op laptops en werkstations met vertrouwelijke gegevens.

Extern bureaublad

Met Extern bureaublad kunt u op afstand verbinding maken met een compatibele Windows 10 Enterprise-computer.

Dit is handig voor flexibel werken, ondersteuning op afstand en professioneel IT-beheer.

Hyper-V

Hyper-V maakt het mogelijk om virtuele machines te maken en uit te voeren. Zo kunnen meerdere besturingssystemen op één fysieke computer worden gebruikt.

Deze functie is vooral nuttig voor ontwikkelaars, systeembeheerders en technische teams.

Windows Sandbox

Windows Sandbox maakt een tijdelijke en geïsoleerde Windows-omgeving. Daardoor kunt u onbekende toepassingen testen zonder ze direct op het hoofdsysteem uit te voeren.

Na gebruik wordt de tijdelijke omgeving verwijderd. Dit helpt risico’s te beperken.

Waarom kiezen voor Windows 10 Enterprise?

Windows 10 Enterprise is bedoeld voor bedrijven, IT-professionals en organisaties die meer controle nodig hebben over beveiliging en apparaatbeheer. De editie is geschikt voor professionele werkstations, beheerde apparaten en bestaande zakelijke omgevingen.

Daarnaast biedt het systeem functies voor virtualisatie, externe toegang en veilig gegevensbeheer. Daardoor is het geschikt voor organisaties die betrouwbare en professionele werkplekken nodig hebben.

Bekijk ook onze volledige selectie Windows 10-besturingssysteemopties om verschillende edities te vergelijken.

Heeft u vooral behoefte aan een stabiele omgeving met een langdurige servicecyclus? Dan kan Windows 10 Enterprise LTSC 2021 een geschikter alternatief zijn.

Voor gespecialiseerde apparaten en vaste toepassingen kunt u ook Windows 10 Enterprise IoT LTSC 2021 overwegen.

Windows 10 Enterprise vs alternatieven

Windows 10 Enterprise is ontwikkeld voor algemene zakelijke en professionele omgevingen. Het biedt uitgebreide beveiliging en beheerfuncties voor organisaties met hogere eisen.

Windows 10 Enterprise LTSC 2021 richt zich meer op langdurige stabiliteit. Daardoor is die editie geschikt voor systemen waarop zo min mogelijk functionele veranderingen gewenst zijn.

Windows 10 Enterprise IoT LTSC 2021 is vooral bedoeld voor gespecialiseerde en vaste apparaten. Windows 10 Enterprise is daarom doorgaans de flexibelere keuze voor algemene zakelijke werkplekken.

Systeemcompatibiliteit

Windows 10 Enterprise vereist een compatibele computer met voldoende processorcapaciteit, geheugen en opslagruimte. Controleer daarom vooraf of uw hardware geschikt is.

Deze editie is vooral relevant voor bestaande zakelijke systemen waarop specifieke toepassingen of randapparatuur voor Windows 10 worden gebruikt.

Staat Windows 10 Enterprise al op uw apparaat? Dan kunt u de activering rechtstreeks uitvoeren met de ontvangen productcode.

Heeft u een andere Windows-editie geïnstalleerd? Dan moet eerst de juiste Enterprise-editie aanwezig zijn voordat u kunt activeren.

Wat betekent Retail?

Windows 10 Enterprise wordt geleverd als een Retail-product voor 1 apparaat. Na succesvolle activering kunt u het product levenslang op het oorspronkelijke apparaat gebruiken. Er zijn geen jaarlijkse abonnementskosten.

  • 1 apparaat: bedoeld voor installatie en activering op één compatibele computer.
  • Levenslang gebruik: na succesvolle activering verloopt het gebruik op het oorspronkelijke apparaat niet.
  • Eenmalige aankoop: u betaalt geen terugkerende abonnementskosten.
  • Niet overdraagbaar: na activering kan het product niet opnieuw op een andere computer worden gebruikt.
  • Formattering of herinstallatie: hierdoor kan de bestaande activering verloren gaan.
  • Hardwarewijzigingen: grote wijzigingen aan de hardware kunnen invloed hebben op de activering.

Installatie en activatie

  1. Controleer eerst of uw computer geschikt is voor Windows 10.
  2. Installeer Windows 10 Enterprise of controleer of deze editie al aanwezig is.
  3. Open Instellingen en ga naar Bijwerken en beveiliging > Activering.
  4. Kies de optie om de productcode te wijzigen en voer de ontvangen code in.
  5. Zorg voor een internetverbinding en voltooi de online activering.
  6. Controleer daarna of Windows correct als geactiveerd wordt weergegeven.

Waarom kopen bij Digital License?

Digital License combineert snelle digitale levering met professionele ondersteuning. Bovendien leveren wij software via conforme distributiekanalen.

  • Originele softwarelicenties afkomstig uit conforme distributiekanalen
  • Veilige betaling via de beschikbare betaalmethoden tijdens het afrekenen
  • E-mail en hulp op afstand wanneer ondersteuning nodig is
  • Directe digitale levering via e-mail
  • Naleving van EU-wetgeving waaronder EU-richtlijn 2009/24/EG en relevante industrienormen

Digital License is een geverifieerde Microsoft-partner

Digital License is een officiële Microsoft-partner (ID: 7033487), erkend voor het leveren van originele softwarelicenties en geverifieerde oplossingen in heel Europa. U kunt ons partnerschap rechtstreeks verifiëren in de Microsoft Partner Directory. Dit garandeert dat elke licentie die u koopt authentiek, veilig en volledig in overeenstemming is met de Microsoft-normen en de toepasselijke EU-wetgeving (EU-richtlijn 2009/24/EG) en industrienormen.

Veelgestelde vragen

Voor wie is Windows 10 Enterprise bedoeld?

Deze editie is bedoeld voor bedrijven, IT-professionals en organisaties die geavanceerde beveiliging, beheer en virtualisatie nodig hebben.

Hoe wordt Windows 10 Enterprise geleverd?

De productinformatie wordt digitaal via e-mail geleverd. Daarna kunt u direct beginnen met de installatie en activering.

Hoe activeer ik Windows 10 Enterprise?

Ga naar Instellingen, open Bijwerken en beveiliging en kies daarna Activering. Voer vervolgens de ontvangen productcode in.

Kan ik het op meerdere apparaten gebruiken?

Nee. Het product is bedoeld voor 1 compatibel apparaat en één activering.

Kan ik het later naar een andere computer overzetten?

Nee. Na activering is het product bedoeld voor het oorspronkelijke apparaat en kan het niet opnieuw op een andere computer worden gebruikt.

Wat gebeurt er bij formattering of herinstallatie?

De bestaande activering kan verloren gaan na formattering of een volledige herinstallatie. Ook grote hardwarewijzigingen kunnen invloed hebben op de activering.

Wat is het verschil met Windows 10 Enterprise LTSC 2021?

Windows 10 Enterprise is bedoeld voor algemene zakelijke inzet. De LTSC-editie is meer gericht op langdurige stabiliteit en minder frequente functionele wijzigingen.

Wat is het verschil met Windows 10 Enterprise IoT LTSC 2021?

De IoT LTSC-editie richt zich vooral op gespecialiseerde en vaste apparaten. Windows 10 Enterprise is geschikter voor algemene zakelijke werkplekken.

Is Windows 10 Enterprise geschikt voor bedrijven?

Ja. De editie bevat uitgebreide beveiligings-, beheer- en virtualisatiefuncties voor professionele omgevingen.

Is het product legaal?

Digital License levert originele softwarelicenties afkomstig uit distributiekanalen die voldoen aan toepasselijke EU-wetgeving en industrienormen.

Windows 10 Enterprise

Component Vereiste
Processor 1 GHz of sneller, met ten minste 2 cores of een System on a Chip (SoC)
RAM 1 GB voor 32-bits of 2 GB voor 64-bits
Opslag 16 GB voor 32-bits of 20 GB voor 64-bits besturingssysteem
Besturingssysteem Windows 10 Enterprise
Grafische kaart Compatibel met DirectX 9 of later met WDDM 1.0-stuurprogramma
Beeldscherm Minimale resolutie van 800 x 600
Specificatie Detail
Activering Enkele pc (eenmalige activering)
Licentiegeldigheid Levenslang (vervalt niet na activering)
Leveringsmethode Per e-mail binnen 15 minuten
Talen Meertalig

Digitale licentie - Veilige checkout - Klantenservice inbegrepen -

Hoe het werkt

1 – Koop

Winkel veilig met SSL-versleuteling.

2 – Ontvangen

U ontvangt de licentiesleutel en de downloadlink.

3 – Downloaden

Download en installeer de software.

4 – Activeren

Voer de licentiesleutel in bij de software.

Gerelateerde producten